Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Bezpečnostní situace dobrá, snad jen ti squatteři...

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 03. 2011
V Litomyšli se poslední dobou vyskytly potíže se squattery. Poznatků o tom, že dochází k neoprávněnému obývání má policie v Litomyšli více. Může se jednat o domy po rekonstrukci, rozestavěný dům či dům, který je delší dobu neobydlen.
Takových domů je v Litomyšli několik.

Nejen že zde squatter pobývá neoprávněně, ale ještě zde hrozí nebezpečí, že by mohlo dojít k poškození majetku či dokonce velkým škodám. Na březnové tiskové konferenci města Litomyšl byla zveřejněna zpráva o bezpečnostní situaci na území Obvodního oddělení Policie ČR v Litomyšli za rok 2010. Ze zprávy vyplývá, že byl zaznamenán meziroční nárůst protiprávního jednání. Policie na Litomyšlsku evidovala o 19 trestných činů a o 149 přestupků více, než v roce 2009. Zpráva o bezpečnostní situaci na Litomyšlsku dále naznačuje, že se podařilo zvrátit nepříznivý trend v oblasti kriminality dětí a mládeže. Oproti předchozímu roku se jedná o pokles na polovinu.
Doporučujeme