Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Město ušetřilo hned v první e-aukci

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 03. 2011
Na začátku března proběhl v Evropském školicím centru v Litomyšli seminář Města a e-aukce. Hovořilo se zde o zkušenostech s elektronickými aukcemi, jejich využívání v ČR a také o konkrétních příkladech a výsledných ekonomických efektech.

Pro město Litomyšl byl tento seminář důležitý i tím, že účastníkům byl umožněn pohled do prostředí ostré aukce. Stala se jí první e-aukce města Litomyšl, vyhlášená na dodavatele elektronického hlasovacího, evidenčního a řídícího systému. Startovní cena zakázky byla 290 tisíc a přihlásili se tři zájemci. První
e-aukcí města Litomyšl se prokázalo, že ušetřit se tímto způsobem opravdu dá.
Doporučujeme