Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Demonstrace

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
12. 03. 2011
Na sobotu 12. března byly v Novém Bydžově nahlášeny demonstrace hned čtyř různých skupin, jako odezva na problémy, které se ve městě v posledních měsících řeší a které jsou jistě všem známy. Jaké skupiny avizovaly příjezd do Nového Bydžova, které nakonec přijely a jaký je zatím průběh demonstrace, nám řekl starosta Nového Bydžova Pavel Louda.

Neplánované církevní shromáždění organizace Za poklidné soužití v Novém Bydžově měla pod kontrolou policie, protože se vychýlili z nahlášené trasy. Podporu odpůrcům Dělnické strany přijel vyjádřit například také bývalý ministr pro lidská práva Michael Kocáb. Policie se na chystané pochody a shromáždění všech skupin náležitě připravila. Zabránila také několika konfliktům, díky tomu, že striktně oddělovala jednotlivé skupiny a jejich odpůrce od sebe. Shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti na Masarykově náměstí začalo již v dopoledních hodinách, kdy se příznivci strany začali sjíždět do města. Mítink začal ve 13 hodin a zúčastnilo se ho přibližně 500 sympatizantů strany. Hned v úvodu promluvil předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáš Vandas. Po předsedovi strany promluvili ještě další a po nich se dav odebral na pochod městem. Zatím byly během celého dne hlášeny menší potyčky mezi skupinami a rozehnání lidí policisty na koních. Vše měla ale bezpečně v rukou policie a k závažnějším potyčkám nedošlo.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme