Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MILETÍN – Jivínský Štefan 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 02. 2011
Velice vyhledávanou akcí na začátku roku bývá předávání cen Jivínského Štefana. Tato kulturní událost proběhla v pátek 25. února v Sousedském domě v Miletíně. Již v 15. ročníku Štefana se tradičně předávalo ocenění za pozoruhodný kulturní počin roku 2010 a za dlouholetou kulturní činnost.

Zaplněnému sálu se představily děti z dramatického kroužku Základní školy v Miletíně a po nich návštěvníkům zazpívalo trio Pizizubky. Následovalo vylosování z nominovaných kandidátů na Jivínského Štefana za pozoruhodný kulturní počin roku 2010. Výherce vylosoval laureát Oldřich Suchoradský, který si sošku odnesl v roce 2008. Štefana za pozoruhodný kulturní počin získalo Občanské sdružení Stezka Češov – Veselí. Cenu pro sdružení převzala ředitelka Základní školy z Vysokého Veselí Eliška Hvězdová. Předsedkyně komise Jivínského Štefana Hana Richtermocová představila jednotlivé členy komise, která vybírala oceněného za dlouholetou kulturní činnost. Před samotným vyhlášením byli kyticí odměněni tři nominovaní: Josef Bucek, Jaroslav Veselý a Ilona Hynková. Jivínského Štefana za dlouholetou kulturní činnost získal Divadelní soubor Erben Miletín. 15. ročník Jivínského Štefana opět předčil všechna očekávání v počtu nominovaných, tentokrát jich bylo už 251. Příští rok se předávání dřevěných sošek z dílny Renaty a Martina Lhotákových uskuteční ve Slatinách.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme