Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MILETÍN – Jivínský Štefan 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 02. 2011
Velice vyhledávanou akcí na začátku roku bývá předávání cen Jivínského Štefana. Tato kulturní událost proběhla v pátek 25. února v Sousedském domě v Miletíně. Již v 15. ročníku Štefana se tradičně předávalo ocenění za pozoruhodný kulturní počin roku 2010 a za dlouholetou kulturní činnost.

Zaplněnému sálu se představily děti z dramatického kroužku Základní školy v Miletíně a po nich návštěvníkům zazpívalo trio Pizizubky. Následovalo vylosování z nominovaných kandidátů na Jivínského Štefana za pozoruhodný kulturní počin roku 2010. Výherce vylosoval laureát Oldřich Suchoradský, který si sošku odnesl v roce 2008. Štefana za pozoruhodný kulturní počin získalo Občanské sdružení Stezka Češov – Veselí. Cenu pro sdružení převzala ředitelka Základní školy z Vysokého Veselí Eliška Hvězdová. Předsedkyně komise Jivínského Štefana Hana Richtermocová představila jednotlivé členy komise, která vybírala oceněného za dlouholetou kulturní činnost. Před samotným vyhlášením byli kyticí odměněni tři nominovaní: Josef Bucek, Jaroslav Veselý a Ilona Hynková. Jivínského Štefana za dlouholetou kulturní činnost získal Divadelní soubor Erben Miletín. 15. ročník Jivínského Štefana opět předčil všechna očekávání v počtu nominovaných, tentokrát jich bylo už 251. Příští rok se předávání dřevěných sošek z dílny Renaty a Martina Lhotákových uskuteční ve Slatinách.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme