Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Krytý bazén ladí formu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
28. 02. 2011
Před nedávnem skončil v městském bazénu v Litomyšli zkušební provoz a právě nyní nastal čas ohlédnout se a dořešit nedostatky, které se během zkušební doby objevily. Zatím poslední kontrolní den proběhl 18. února, za účasti lidí z vedení města, dodavatelské stavební firmy, projektanta a provozovatele, tedy společnosti Městské služby.

Nejdiskutovanějším tématem byla kluzká dlažba. Zhotovitel bazénu nechal různými způsoby povrchově upravit a následně posoudit několik dalších vzorků ve zkušebně. Zlepšení parametrů v protiskluznosti je ale většinou jen nepatrné. Podle odborných posudků dlažba splňuje předepsané normy a tak se zatím od úprav ustupuje. Lidé by ale při pohybu kolem bazénu rozhodně měli být opatrní. V průzkumu návštěvníci často upozorňovali na nedostatek odkládacích ploch a laviček v prostoru bazénu, takže se budou přidávat. Po připomínkách bsluhy se bude řešit i ovládání topení a vzduchotechniky.
Doporučujeme