Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Únorová tisková konference města

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
07. 02. 2011
Tisková konference města Litomyšl, 2. února, začala zveřejněním nových pravidel.

Důvodem, proč radnice vůbec nějaká pravidla pro své tiskové konference vydává, se stalo vystoupení dvou vůdců opozičních stran v lednu tohoto roku. Pánové ze strany Patriot.SNK a VV chtěli tehdy přítomnost médií využít hlavně k politické sebeprezentaci. S tím vedení města nesouhlasí a brání se tomu i sami novináři. Argumentem je, že například ani starosta či místostarostové nemohou na oficiální tiskové konferenci města hovořit o programech politických stran, za které byli do svých funkcí zvoleni. V právě vydaných pravidlech se, mimo jiné, výslovně stanoví, že sem nebudou zvány politické subjekty, které chtějí informovat o své činnosti.
V Litomyšli se připomenou prastaré lidové zvyky průvodem masopustních masek z Vortové na Hlinecku. Výjimečnost tohoto souboru byla potvrzena na podzim loňského roku zapsáním na seznam nehmotného světového kulturního dědictví UNESCO.  Průvod, 12. února, vyjde v 10 hodin z horní části Smetanova náměstí a skončí na Toulovově náměstí, kde budou od rána připraveny stánky se zabíjačkovými specialitami. 
V lonském roce město koupilo z dotačních peněz tzv. stopovač - stroj na vyrábění stop pro lyžařské běžecké tratě a na konci roku přibyl ještě sněžný skůtr. Nyní je již vše potřebné pohromadě a čeká se jen až napadne nový sníh.  Lokality s trasami běžeckých stop už jsou uvedeny na webových stránkách města Litomyšl.
Starosta Kortyš informoval o problémech v novém městském bazénu, kde by měl končit zkušební provoz. Řeší se stížnosti na kluzkou dlažbu, jenže zatím ani specializovaná zkušebna nedokázala prokázat porušení technických norem dodavatelem. Provozovatel bazénu nyní také vyhodnocuje anketu mezi návštěvníky. Na jejich podněty se bude přidávat jedna příčka ve sprchách, kam je vidět, řeší se spojení s venkovním výplavovým bazénem a mění se ceník. Seniorské vstupné začíná 60tým rokem věku, zvýhodňuje se vstupné pro rodiny a zavádí se tarif pro studenty.
Starosta vystoupil ještě s informaci o anonymních udáních a oznámeních, která přicházejí na různá ministerstva.
Doporučujeme