Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – 8. ročník Městského plesu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
07. 02. 2011
Nebyl by to Jičín bez Valdické brány či Rumcajse a nebyla by to plesová sezóna bez Městského plesu, který se již po osmé konal v pátek 4. února v Masarykově divadle. O úvodní slovo se postaral ředitel Kulturního zařízení města Jičína Pavel Nožička, který návštěvníkům prozradil program večera.

Nechybělo samozřejmě bohaté a různorodé předtančení. Hostům plesu zatančil soubor Sportovního zařízení města Jičína, soubor ze Základní umělecké školy a nechyběl ani taneční pár Tereza Morávková a Michal Šolc. Obliba Městského plesu rok od roku stoupá,hlavně díky výborné hudbě a kvalitnímu občerstvení, zkrátka dokonalé organizaci plesu. Při osmém ročníku hrál k poslechu i k tanci orchestr Ladislava Bareše z Liberce. Návštěvníky plesu přivítal také starosta Jičína Martin Puš. Ples se vydařil na jedničku, návštěvníci zde strávili velice příjemný večer a zároveň se setkali se svými přáteli. Jičínští obyvatelé jistě nenechají příští ročník Městského plesu bez povšimnutí.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme