Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – 8. ročník Městského plesu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
07. 02. 2011
Nebyl by to Jičín bez Valdické brány či Rumcajse a nebyla by to plesová sezóna bez Městského plesu, který se již po osmé konal v pátek 4. února v Masarykově divadle. O úvodní slovo se postaral ředitel Kulturního zařízení města Jičína Pavel Nožička, který návštěvníkům prozradil program večera.

Nechybělo samozřejmě bohaté a různorodé předtančení. Hostům plesu zatančil soubor Sportovního zařízení města Jičína, soubor ze Základní umělecké školy a nechyběl ani taneční pár Tereza Morávková a Michal Šolc. Obliba Městského plesu rok od roku stoupá,hlavně díky výborné hudbě a kvalitnímu občerstvení, zkrátka dokonalé organizaci plesu. Při osmém ročníku hrál k poslechu i k tanci orchestr Ladislava Bareše z Liberce. Návštěvníky plesu přivítal také starosta Jičína Martin Puš. Ples se vydařil na jedničku, návštěvníci zde strávili velice příjemný večer a zároveň se setkali se svými přáteli. Jičínští obyvatelé jistě nenechají příští ročník Městského plesu bez povšimnutí.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme