Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Mafia II na svitavském gymnáziu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
19. 01. 2011
Na svitavském gymnáziu proběhla těsně před vánočními prázdninami nevšední přednáška. Kabinet matematiky a fyziky si v rámci popularizace matematiky a spřízněných vědeckotechnických oborů připravil přednášku o matematice využívané ve skriptování počítačových her, konkrétně asi nejznámější české hry Mafia 2. Přednášejícím byl člen vývojářské firmy 2k czech a zároveň absolvent svitavského gymnázia Ondřej Vévoda.

Jak už jsme zmínili, Mafia je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých her. Jedná se o 3D simulaci mafiánského života doprovázeného zajímavým příběhem. K vytvoření takového díla je zapotřebí nejen schopného vývojářského týmu, ale také velké množství času, vývoj Mafie 2 trval kolem osmi let. O úspěšnosti titulu svědčí i to, že od vydání na konci srpna 2010 se po světě prodalo více než milion kopií.
Doporučujeme