Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Krytý bazén končí zkušební provoz

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
14. 01. 2011
Nový krytý plavecký bazén v Litomyšli se pomalu chystá k přechodu ze zkušebního provozu na normální režim. Od otevření už zde zaznamenali přes deset tisíc návštěvníků a provozovatel se snaží průběžně získávat od nich poznatky a připomínky, které by vedly k dalšímu zlepšení služeb.

Během zkušebního provozu se na bazénu postupně odstraňují závady, které pokrývá záruční doba a řeší se různé provozní problémy. Například se ukázalo, že přírodní kámen na podlaze, který sám o sobě má být neklouzavý, je zatím dost kluzký. Možná je to způsobeno impregnací. Na bezpečnost plavců dohlížejí v každé směně většinou tři plavčíci, ale ani oni nemohou zabránit náhlým příhodám a stále je třeba připomínat návštěvníkům, aby byli opatrní. Jednou z atrakcí, na kterou láká litomyšlský bazén návštěvníky, je tzv. výplavový bazén což je venkovní bazének s relaxačními prvky. Ten je ovšem  nyní mimo provoz, protože v místě propojení proudil do budovy ledový vzduch. Problémy snad vyřeší nové prosklené dveře. V době naší návštěvy zde bylo 110 platících návštěvníků, což potvrzuje předpoklady, že občané Litomyšle, kteří si stavbu krytého bazénu na svých zastupitelích doslova vynutili, sem budou také chodit.
Doporučujeme