Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - První pracovní zasedání nového zastupitelstva

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
04. 01. 2011
První pracovní zasedání nového zastupitelstva se konalo v Zámeckém pivovaru v Litomyšli 16. prosince. Několikahodinové sezení zahájilo schvalování nového jednacího řádu s návrhem několika menších změn.

Na základě předchozí smlouvy zastupitelstvo odhlasovalo bezúplatný převod pozemku zastavěného modlitebnou Církve Bratrské. Nabyvatelem je sbor CB v Litomyšli. Na programu se ocitlo projednání základního ceníku pro prodej pozemků města od roku 2011. Zde padl pozměňující návrh na dorovnání cen v integrované obci Nedošín na úroveň platnou v katastru Litomyšle. Na jednání byla schválena pravidla pro poskytování příspěvků na zainvestování pozemků pro výstavbu rodinných domků v letech 2011-2014. Po schválení rozpočtového provizoria do 24. února 2011, tedy do termínu  předložení řádného rozpočtu, zastupitelé volili předsedy a členy výborů zastupitelstva.
Doporučujeme