Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Předvánoční setkání na zámku

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 12. 2010
V adventním čase se stalo již tradicí předvánoční setkání v Porotním sále jičínského zámku, které proběhlo 14. prosince. Slavnostní setkání bylo spojené s připomenutím 20. výročí prvních svobodných voleb v Jičíně, a tak se zde tento večer sešli bývalí a současní radní a starostové.

Večerem provázel ředitel Kulturního zařízení města Jičína Pavel Nožička, který vždy připomněl jednotlivá volební období a jejich největší a nejzásadnější investiční akce. V daném volebním období byl připomenut tehdejší starosta a bývalí radní. Všichni postupně převzali z rukou současného starosty města Martina Puše pamětní list. První svobodné zvolení zastupitelů se v Jičíně konalo 5. prosince 1990 a starostou se tehdy stal Ivan Matějka, který v tento večer převzal jako dárek knihu Dějiny Jičína. Krásným tancem uchvátil taneční pár Kulturního zařízení města Jičína Michal Šolc a Tereza Morávková. Pár sbírající různá ocenění předvedl své dokonalé taneční umění. V předvánočním setkání se pravidelně předávají zápisky do kroniky Jičína. Kronikářka města Eva Bílková předala starostovi Martinu Pušovi zápisky za uplynulý rok a zároveň poděkovala všem, kteří ji pomáhali. Na návrh Českého svazu bojovníků za svobodu převzal starosta Martin Puš z rukou Viléma Janoucha pamětní medaili za prohlubování dobrých vztahů mezi Čechy a Slováky. Následovalo poděkování od starosty a popřání krásných a kouzelných Vánoc.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme