Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Slavnostní koncert ZUŠ Melodie

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
14. 12. 2010
V divadelním sále na radnici v Hořicích se v pondělí 13. prosince uskutečnil slavnostní koncert soukromé Základní umělecké školy Melodie z Hořic. Koncert se konal u příležitosti krásného výročí, kdy škola slaví 15 let od svého vzniku. Programem provázel Rostislav Tvrdík a hned na úvod připomněl, že koncert bude přehlídkou toho, co se žáci naučili.

Škola zahájila svou činnost 1. září 1995 a za 15 let svého trvání neměla nikdy nouzi o žáky. Na jevišti se střídala hudební, pěvecká a taneční vystoupení. Svůj um předvedli jak studenti této školy, tak také učitelé a jejich hosté. Během 15 let působení škola odehrála na 350 různých koncertů a vystoupení. Pravidelně vystupují na jarmarcích, při rozsvícení vánočních stromků a při jiných kulturních akcích. Někteří absolventi této školy studují dál na uměleckých vysokých a středních školách. Na závěr koncertu byli všichni vystupující pozváni na pódium, aby dostali květinu a malý dárek. Za jejich výkony se jim dostalo dlouhého potlesku.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme