Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Otevření nového kostela Církve bratrské

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
14. 12. 2010
Deset minut před patnáctou hodinou se 4. prosince po Litomyšli rozezvučely kostelní zvony, aby zvěstovaly otevření nového kostela Církve bratrské. Sobotní odpoledne se stalo dlouho očekávaným slavnostním dnem pro členy církve, pro ty, kdo se podíleli na projektu i realizaci tohoto neobvyklého díla, i pro občany města a zájemce o moderní umění a architekturu.

Pozemek pro nový kostel nabídlo město Litomyšl v srpnu 2007. Když byl pak v architektonické soutěži vybrán návrh Zdeňka Fránka a Členské shromáždění litomyšlského sboru schválilo stavbu s náklady 20 milionů korun, prováděly se v červenci roku 2008 první geologické sondy. V listopadu téhož roku jsme byli svědky slavnostní bohoslužby k zahájení stavby a téměř ihned se začalo stavět. Již v březnu 2009 stály betonové základy i první nosné obvodové zdi, ale realizační tým stále, i průběhu stavby, sháněl finanční prostředky, aby se nemusely práce přerušit.
Doporučujeme