Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

KOSICE – Výroční valná hromada SDH

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
11. 12. 2010
V obecní hospodě „Pod Lipami“ se v pátek 10. prosince uskutečnila výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Kosice. Vždy na konci roku se místní dobrovolní hasiči sejdou, aby zhodnotili uplynulý rok a připomněli si, co je čeká v novém roce. Irena Brzková na úvod přivítala vzácné hosty, mezi kterými byli zástupci ze Sboru dobrovolných hasičů z Barchůvku, z Mlékosrb, z Bydžovské Lhotky, z Kosiček a z Měníku a nechyběl samozřejmě ani starosta okrsku Jan Žopák a starosta Kosic Milan Ornst.

Při páteční výroční valné hromadě se oficiálně uvedl nový výbor sboru, starosta dobrovolných hasičů Ernest Kúr po 9 letech předal pomyslné žezlo svému nástupci. Odstupující velitel jednotky SDH Jiří Vávra popsal výjezdy hasičů k požárům, v roce 2010 vyjeli dobrovolní hasiči celkem 2x. Hasiči z Kosic mají ve své činnosti také zajišťování kulturních akcí a provozování požárního sportu. Při výroční valné hromadě se předalo hned několik ocenění, například se udělilo čestné uznání za činnost ve sboru a předány byly také stužky za 10 a 30 let obětavé práce u hasičů. Oceněn byl mimojiné bývalý starosta a velitel SDH a pamětní list převzali hasiči, kteří se v roce 2010 aktivně podíleli na odstraňování škod po záplavách. Jak již starosta obce Milan Ornst několikrát zmínil, reprezentace SDH Kosice je skvělá a kladně hodnotil také spolupráci hasičů s Obecním úřadem. Po oficiálních bodech programu zbyl čas na uvolněnou diskusi a z předvánočně vyzdobeného sálu domů nikdo nepospíchal.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme