Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Hitem letošních předvánočních nákupů jsou kuriózní dárky

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
01. 12. 2010
Hradec Králové - V letošních předvánočních nákupech bodují u Čechů netradiční zážitky a kuriózní dárky. Mnozí tak najdou pod vánočním stromečkem dárkové poukazy na trénink mozku, projížďku fekálním vozem nebo třeba výlet na skákacích botách. Tento zvýšený zájem o kuriózní dárky zaznamenali provozovatelé e-shopů a prodejci netradičních dárků.

„Jenom za listopad jsme připravili přes třicet dárkových poukazů na trénink mozku Mindballem, které si u nás lidé objednali pro své rodinné příslušníky nebo kamarády. Poukazy si zákazníci žádají vystavit na konkrétní jména,“ popisuje zvýšený zájem o tento typ vánočních dárků Eva Fruhwirtová z Hradce Králové a dodává, že hra Mindball je novinkou v České republice, hrají ji dva hráči a slouží k tréninku mozku a koncentrace.
Češi v průběhu roku příliš neutráceli, investovali do nejnutnějších věcí, což souviselo s celkovou ekonomickou situací. „Vánoce jsou specifickou dobou, lidé uvažují jinak a chtějí svým blízkým darovat něco nezapomenutelného, něco, z čeho by měli radost. Zajímavý zážitek nebo kuriózní dárek vyvolá daleko silnější emoční zážitek než očekávaný hmotný dárek,“ říká psycholožka Magdalena Johanedisová.
Nejčastější způsob vyhledávání těchto dárků je přes internetové portály, které se věnují zážitkům a originálním dárkům. Obdarované tak pod stromečkem nečekají velké zabalené krabice, ale malé dopisové obálky, ve kterých jsou skryty dárkové poukazy na jejich jméno.
| Zdroj: Mgr. Eva Fruhwirtová - Commservis.com, s.r.o.
Doporučujeme