Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Vánoční strom se rozzářil

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
01. 12. 2010
Také obyvatelé Železného Brodu se dočkali rozsvícení svého vánočního stromu a to v úterý 30. listopadu. Samotnému rozzáření stromku předcházel kulturní program, ve kterém vystoupily děti ze železnobrodských mateřských škol. O hudební doprovod se postarala základní umělecká škola.

Vystoupení roztomilé drobotiny přilákalo spoustu lidí. Ti se mohli v chladném počasí zahřát horkými nápoji, nebo ochutnat klobásky či si dát něco sladkého na zub. V čase adventu je rozsvícení vánočního stromu první vlaštovkou ze všech připravených akcí. Rozsvícený vánoční stromek nebyl jediný, který v tu chvíli zářil, stejně se rozzářily i všechny dětské oči. Obyvatelé města se mohou těšit pohledem na stromek, který je ozdoben novým řetězem. Vánoční strom stojící před radnicí je sponzorským darem od akciové společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Železný Brod.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme