Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Premiéra hry Limonádový Joe

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
29. 11. 2010
V Jiráskově divadle v Novém Bydžově se v pátek 26. listopadu schylovalo vše k dlouho očekávané premiéře hry Limonádový Joe. Divadelní spolek Jirásek nastudoval tuto hru pod režijní taktovkou Zdeňky Vaškovové a během představení se na pódiu objeví na dvě desítky herců.

Hudební komedie podle slavné Brdečkovy předlohy je dostatečně známa, Limonádového Joa v této hře hrál Petr Kruliš. Novobydžovský Joe se mohl pochlubit kostýmem ušitým přímo na míru. Ostatní hlavní postavy měly zapůjčené kostýmy z pražského Barrandova. Popularitu hry dokazuje zájem lidí o představení v době, kdy ještě ani nevisely plakáty. Hra neustále upoutává divákovu pozornost. Střídají se vtipné mluvené pasáže se zpěvy a každá pěvecká část je pokaždé odměněna bouřlivým potleskem. Věhlas hry už také pronikl za hranice naší republiky, divák, který přijel z největší dálky byl až ze slovenského města Partizanske. Výborné představení určitě stojí za zhlédnutí. Úžasné jsou výkony herců a právem jim náleží uznání a obdiv a samozřejmě – závěrečný, dlouhý a neutuchající potlesk.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme