Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - První litomyšlský muzikál- Živé Pašije

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
26. 11. 2010
Uvedení prvního původního litomyšlského muzikálu Živé Pašije se stalo netrpělivě očekávanou událostí závěru letošního roku. Litomyšlská premiéra se odehrála 21. listopadu v kostele Povýšení sv. Kříže. V představení účinkuje bezmála padesát hudebníků, četný herecký komparz a několik tanečnic.

Petr Jiříček a Lukáš Rotšajn spolupracovali už v minulých letech na projektu s názvem Pop-rocková mše na cestě. Hrála se v Litomyšli na nedělní boží hod velikonoční. Živé Pašije jsou jejich největším počinem, a litomyšlské uvedení doprovázel tak velký zájem diváků, že se ještě tentýž večer přidávalo další představení.
Doporučujeme