Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Exhibiční utkání s legendami českého hokeje

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
22. 11. 2010
Hokejový oddíl Stadion Nový Bydžov pořádal v neděli 21. listopadu exhibiční utkání s legendami českého hokeje. Zímní stadion v Novém Bydžově se zaplnil do posledního místa, na české legendy se přišlo podívat přibližně 1500 lidí.

V týmu Stadionu Nového Bydžova hráli současní, ale také bývalí hráči. V sestavě Legend se objevili mistři Evropy a mistři světa, namátkou jmenujme Vladimíra Martince, Lea Gudase, Richarda Žemličku, Milana Chalupu, Bedřicha Ščerbana či Milana Nového. První třetina však patřila Stadionu Nový Bydžov, hráči dali Legendám hned 3 góly. O první přestávce se na ledě představily mladé naděje Nového Bydžova a ukázaly návštěvníkům svůj talent. I přes velké nasazení novobydžovských hráčů se podařilo týmu Legend České republiky ve druhé třetině vyrovnat. K nelibosti fanoušků Stadionu Nový Bydžov do konce třetiny navýšily Legendy náskok o dva góly. O druhé přestávce se dražily podepsané reprezentační dresy hráčů Martince, Šťastného a Nového a výtěžek šel na podporu hokeje v Novém Bydžově. Třetí třetina už patřila jen a jen Legendám České republiky, které svůj náskok dále zvyšovaly a nakonec vyhrály 8:3. Následovalo společné fotografování na památku a vyměňování zkušeností. Hráči Stadionu Nový Bydžov však nesmutnili, protože komu se poštěstí takhle zblízka vidět a hrát s legendami českého hokeje. Hokejový zápas Stadionu Nový Bydžov proti Legendám České republiky proběhl pod záštitou starosty města Pavla Loudy. Všichni návštěvníci odcházeli s krásným hokejovým zážitkem a určitě by se mohla podobná akce někdy zopakovat.

 

Redaktor Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme