Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Zkušební provoz Svitavského stadionu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
19. 11. 2010
Jsou to již více jak dva měsíce, kdy byl otevřen nově zrekonstruovaný Svitavský stadion. Stavba z roku 1958 doznala několika důležitých změn. Mezi ty hlavní patří jistě nová tribuna, nový povrchu na atletické dráze, restaurace, tenisový klub a více než kilometr dlouhá in-line dráha.

Nejvíce probíraným tématem je už od otevření stadionu absence plotů kolem areálu. Betonové zídky a pletivo z dob minulých nahradily živé ploty. Svitavský stadion je tak přístupný kdykoli a komukoli. O údržbu areálu se starají zaměstnanci společnosti Voda a Sport.

Nejpalčivější problémy se týkají in-line dráhy. Ta je určena pouze pro bruslaře, nikoli pro cyklisty, chodce ani maminky s kočárkem. Voda a Sport začala tuto situaci řešit. Další problém se týká hřiště pro seniory umístěného vedle tribuny. To je určeno pouze pro starší osoby nikoli pro malé děti nebo mládež.

S otevřením Svitavského stadionu přibyla také nová pracovní místa, spojená hlavně s údržbou a provozem tribuny. Po propočtu provozních hodin společnost Voda a Sport požádala město o navýšení o dva půl úvazku. Tito noví zaměstnanci se nestarají pouze o stadion, ale jsou k dispozici všem zařízením provozovaným Vodou a Sport. Dále Voda a Sport provozuje sportovní halu Na Střelnici a volejbalové kurty vedle Národního domu.

V budově tribuny Svitavského stadionu bylo pro sportovce vybudováno wellness centrum se saunou a posilovnou. I tato zařízení jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Loni občané upozorňovali na nefungující ledovou plochu, to právě kvůli rekonstrukci stadionu. Tuto zimu se vše vrátí do normálu. Na zimní stadion byla vybudována nová přístupová komunikace a zároveň byl okolo ledové plochy postaven nový plot. Poslední novou stavbou, která teprve zahájí svůj provoz je bývalá hospoda pod hodinami. Soukromý provozovatel ji hodlá otevřít už 19. listopadu.

Doporučujeme