Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - První zasedání nového zastupitelstva

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
19. 11. 2010
Od úterý 9. listopadu má město Svitavy nové vedení. První, ustavující zasedání zastupitelů, které si občané zvolili v říjnových komunálních volbách, se konalo v sále centra Fabrika. Po zahájení státní hymnou složili všichni zastupitelé povinný slib.

Hlavní náplní zasedání byla pochopitelně volba starosty, místostarostů a rady města, ještě předtím byl předsedou návrhové komise zvolen Jan Malý. Následovalo ustanovení počtu členů rady města a místostarostů. Zastupitel Sedlák navrhl, aby město v tomto volebním období mělo jednoho místostarostu, zastupitel Havíř navrhl, aby byli dva. V následujícím hlasování zvítězil návrh na dva posty, zvoleni byli Miloš Vízdal a Pavel Čížek. Před volbou starosty vznesl ještě zastupitel Vodička návrh, aby se starosta volil tajně, pomocí hlasovacích lístků, jeho návrh v hlasování neuspěl a hlasovalo se veřejně. Zatímco sdružení Naše Svitavy navrhlo jako svého kandidáta Libuši Vévodovou, Sdružení pro město Svitavy navrhlo Davida Šimka. Právě tento kandidát byl podle očekávání zvolen novým starostou. Ustavující zasedání zastupitelstva zvolilo také novou Radu města Svitavy. V ní, kromě starosty Davida Šimka a místostarostů Miloše Vízdala a Pavla Čížka, zasedne Pavel Havíř, Blanka Homolová, Radoslav Fikejz a Marcela Sezemská.
Doporučujeme