Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Vyhlášení mistrů České republiky 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
14. 11. 2010
Dům kultury Koruna v Hořicích patřil v sobotu 13. listopadu všem, kdo milují motocyklový sport. Lidí, kteří motorkám mnohdy zasvětili celý život, přišlo opravdu požehnaně a během příjemného odpoledne si spousta z nich odnesla krásné poháry.

Programem provázel Václav Svoboda a Josef Kubíček a mezi jednotlivými závodníky panovala uvolněná nálada. Byla mezi nimi i Andrea Toušková, která získala 3. místo v kategorii GP 125 ccm a je jednou z mála dívek věnující se motocyklovému sportu. Motocyklový sport má vždy vítěze a poražené, prohru nemá rád téměř nikdo a na vítězství čeká podvědomě každý závodník. Spoustu vyhraných závodů má za sebou legenda motocyklového sportu, na kterou jsme v Hořicích také narazili. Tou legendou byl Zbyněk Havrda. Na sobotní akci se to známými jmény jen hemžilo, návštěvníci tu mohli například potkat i Karla Peška, mladšího bratra Lukáše. Karel svou první sezónu na čtyřtaktech ohodnotil vesměs kladně. O Karlovi i o Lukášovi ještě určitě hodně uslyšíme. Nabitý sál byl svědkem předávání cen těm nejlepším, celkem se vyhlásilo 18 kategorií a oceněno bylo postupně 76 jezdců. Ve třídě Supermono zvítězil Libor Kamenický, titul se tak po 29 letech vrátil zpět do Hořic. Všem, kdo se na slavnostním vyhlášení jakkoli podíleli, patří velký dík a zároveň gratulujeme oceněným závodníkům.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme