Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Vyhlášení mistrů České republiky 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
14. 11. 2010
Dům kultury Koruna v Hořicích patřil v sobotu 13. listopadu všem, kdo milují motocyklový sport. Lidí, kteří motorkám mnohdy zasvětili celý život, přišlo opravdu požehnaně a během příjemného odpoledne si spousta z nich odnesla krásné poháry.

Programem provázel Václav Svoboda a Josef Kubíček a mezi jednotlivými závodníky panovala uvolněná nálada. Byla mezi nimi i Andrea Toušková, která získala 3. místo v kategorii GP 125 ccm a je jednou z mála dívek věnující se motocyklovému sportu. Motocyklový sport má vždy vítěze a poražené, prohru nemá rád téměř nikdo a na vítězství čeká podvědomě každý závodník. Spoustu vyhraných závodů má za sebou legenda motocyklového sportu, na kterou jsme v Hořicích také narazili. Tou legendou byl Zbyněk Havrda. Na sobotní akci se to známými jmény jen hemžilo, návštěvníci tu mohli například potkat i Karla Peška, mladšího bratra Lukáše. Karel svou první sezónu na čtyřtaktech ohodnotil vesměs kladně. O Karlovi i o Lukášovi ještě určitě hodně uslyšíme. Nabitý sál byl svědkem předávání cen těm nejlepším, celkem se vyhlásilo 18 kategorií a oceněno bylo postupně 76 jezdců. Ve třídě Supermono zvítězil Libor Kamenický, titul se tak po 29 letech vrátil zpět do Hořic. Všem, kdo se na slavnostním vyhlášení jakkoli podíleli, patří velký dík a zároveň gratulujeme oceněným závodníkům.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme