Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ustavující zasedání zastupitelstva města

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
12. 11. 2010
První povolební, tzv. ustavující zasedání zastupitelstva města se uskutečnilo 8. listopadu ve velkém sále Smetanova domu. Prvním aktem nového zastupitelstva bylo určení, kolik členů bude mít v tomto volebním období Rada města a kolik bude místostarostů. Zatímco na 7 členné radě se všichni shodli, uvažovaný počet dvou uvolněných místostarostů našel své odpůrce.

Po delší debatě zvítězila v hlasování varianta se dvěma místostarosty a následovala volba starosty města Litomyšl pro volební období 2010-2014. Jediným jmenovaným kandidátem tedy zůstal Michal Kortyš, který byl pak také v prvním kole tajného hlasování zvolen 18ti hlasy. Při volbě prvního místostarosty byl jediným oficiálním kandidátem Radomil kašpar. V tajném hlasování získal 21 hlasů. Na post druhého místostarosty byl navržen Vojtěch Stříteský a i ten byl zvolen v prvním kole, tentokrát 15ti hlasy proti 8mi. Starosta a dva místostarostové se zároveň automaticky stávají členy Rady města. Dalšími čtyřmi radními byli zvolení Alena Červinková,  Josef Janeček, Terezie Šmolíková a Libor Vylíčil.
Doporučujeme