Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Ocenění za pomoc diabetikům

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
08. 11. 2010
Úpice - Čtrnáctý listopad je Světovým dnem diabetu. Při této příležitosti Svaz diabetiků České republiky předá 12. listopadu 2010 na Staroměstské radnici v Praze svá ocenění lidem, kteří pomáhají diabetikům v naší republice v jejich nelehkém údělu. Mezi oceněnými je i dosavadní úpická starostka Iljana Beránková.

img_7149_120„Pozvánka na slavnostní shromáždění mě velice překvapila, ale zároveň si tohoto uznání nesmírně vážím. Určitě by se našlo ještě mnoho lidí, kteří by si toto ocenění zasloužili. Beru to však jako poděkování nejen mé osobě, ale hlavně Městu, v jehož čele jsem v uplynulých čtyřech letech stála, a které každoročně významně podporovalo mj. činnost místní organizace Svazu diabetiků“, říká Beránková. Úpický svaz diabetiků je velmi aktivním sdružením. Před rokem obdržel toto ocenění jeho bývalý dlouholetý předseda Václav Kašparovský.

 

img_7143_120img_7142_120Fotografie jsou ze slavnostního setkání na úpické radnici v prosinci 2009 při příležitosti předání poděkování Václavu Kašparovskému. Za Svaz diabetiků ČR ho předali zástupci dr. Vlach a p. Seidel.

Skupinové foto – zleva: Iljana Beránková, dr. Ludvík Vlach, Václav Kašparovský, p. Seidel, Robert Hager, pí Součková – nová předsedkyně úpického Svazu diabetiků a p. Kosinka – člen výboru úpického Svazu diabetiků

Foto: Ondřej Straka

 

| Zdroj: Lucie Nývltová (Turistické informační centrum Úpice)
Doporučujeme