Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Zajímavá výstava v Galerii plastik

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
05. 11. 2010
V Galerii plastik v Hořicích probíhají zajímavé výstavy v průběhu celého roku. Nyní jsou zde od 11. září vystaveny unikátní objekty, grafiky, skulptury a reliéfy Michala Šaršeho a Jaroslava Urbánka.

Akademický sochař Michal Šarše tvoří nejraději ze dřeva, kamene a železa. Objekty, které pod jeho rukama z těchto materiálů vznikají, určitě stojí za vidění. Sochař Jaroslav Urbánek nejraději tvoří z dioritu, ale podle druhu práce se nevyhýbá žádnému materiálu. Na vystavených skulpturách v Galerii plastik je například zastoupena žula, vápenec nebo 5 druhů pískovců. Aktuální výstava v Galerii plastik v Hořicích upoutá Vaši pozornost. Grafiky a objekty Michala Šaršeho zaujmou jistě každého návštěvníka. Sochař Jaroslav Urbánek žije v Praze a díky studiu na sochařské škole má k Hořicím blízký vztah. Jeho krásné reliéfy a skulptury v Galerii plastik také nezůstanou při Vaší návštěvě bez povšimnutí. Objekty a skulptury Jaroslava Urbánka a Michala Šaršeho s názvy jako Hlava, Stojící hvězda, Atelier či Stůl – Fénix máte možnost vidět do 15. března 2011.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme