Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Zajímavá výstava v Galerii plastik

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
05. 11. 2010
V Galerii plastik v Hořicích probíhají zajímavé výstavy v průběhu celého roku. Nyní jsou zde od 11. září vystaveny unikátní objekty, grafiky, skulptury a reliéfy Michala Šaršeho a Jaroslava Urbánka.

Akademický sochař Michal Šarše tvoří nejraději ze dřeva, kamene a železa. Objekty, které pod jeho rukama z těchto materiálů vznikají, určitě stojí za vidění. Sochař Jaroslav Urbánek nejraději tvoří z dioritu, ale podle druhu práce se nevyhýbá žádnému materiálu. Na vystavených skulpturách v Galerii plastik je například zastoupena žula, vápenec nebo 5 druhů pískovců. Aktuální výstava v Galerii plastik v Hořicích upoutá Vaši pozornost. Grafiky a objekty Michala Šaršeho zaujmou jistě každého návštěvníka. Sochař Jaroslav Urbánek žije v Praze a díky studiu na sochařské škole má k Hořicím blízký vztah. Jeho krásné reliéfy a skulptury v Galerii plastik také nezůstanou při Vaší návštěvě bez povšimnutí. Objekty a skulptury Jaroslava Urbánka a Michala Šaršeho s názvy jako Hlava, Stojící hvězda, Atelier či Stůl – Fénix máte možnost vidět do 15. března 2011.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme