Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Boni Pueri pokřtí s Lucií Bílou společné vánoční album

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
02. 11. 2010
Hradec Králové - Boni Pueri natočili s Lucií Bílou album Bílé Vánoce Lucie Bílé, na které naváže od 11. listopadu koncertní šnůra po devatenácti kostelech v České republice a na Slovensku. Křest alba proběhne v úterý 2. listopadu od 18.00 v pražském Hard Rock Café (Malé náměstí 3, Praha 1) za účasti řady hostů z české hudební scény. Na křest naváže od 20.00 koncert Lucie Bílé.

Na vánočním albu se nachází třináct známých koled, mezi nimiž nechybí Tichá noc, Rolničky nebo Purpura. Dalším bonusem jsou duety s Martou Kubišovou a Karlem Gottem. O hudební doprovod se postaral Petr Malásek s Pražským symfonickým orchestrem a záštitu nad celým turné převzal pražský arcibiskup Dominik Duka.
| Zdroj: Jana Kodysová - Commservis.com, s.r.o.
Doporučujeme