Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Otevření resocializačního centra pro matky s dětmi

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 11. 2010
Ve středu 20. října proběhlo v areálu Kojeneckého ústavu ve Svitavách slavnostní otevření resocializačního zařízení pro matky s dětmi. Nový dvoupatrový objekt stojí vedle hlavní budovy a bude sloužit matkám, které jsou úřady považovány za problematické. Postupně by se tak měl snižovat počet dětí vyrůstajících mimo svou biologickou rodinu.

Budova resocializačního zařízení pro matky stála přes pět milionů korun a byla hrazena z Fondu Evropské unie pro regionální rozvoj a státního rozpočtu. Zřizovatelem je Pardubický kraj. Ten také pomohl k získání evropských peněz.

Zařízení je s hlavní budovou spojeno komunikačním krkem, který je určen pro průchod personálu. První patro dvoupodlažního domu je rozděleno na dva zácvikové byty, každý pro jednu matku. V přízemí se pak nacházejí dvě kanceláře určené pro psychologa a výchovného pracovníka. V budoucnu zde bude také poradna pro náhradní rodičovství.

První matka vyzkouší resocializační zařízení už 1. listopadu. Do té doby bude pobývat v hlavní budově kojeneckého ústavu, kam přišla přímo z porodnice.

Doporučujeme