Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Světoznámý chlapecký sbor Boni Pueri vybírá nového sbormistra

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
18. 10. 2010
Hradec Králové - Světoznámý pěvecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové hledá nového sbormistra, který by nahradil odcházejícího Jakuba Martince. Ten po několika letech práce se sborem ukončil spolupráci a od sboru odešel. Mezi prvními zájemci, kteří by měli Martince nahradit, jsou i známí sbormistři ze zahraničí.


„Kolega Martinec byl zkušený sbormistr, a proto hledáme adekvátní náhradu. Předpokládáme, že nový sbormistr ještě zvýší uměleckou prestiž tělesa,“ uvedl ředitel a umělecký vedoucí souboru Pavel Horák, který zároveň poděkoval Martincovi za dlouholetou spolupráci.

 

 

O sboru

Český chlapecký sbor BONI PUERI byl založen v roce 1982 a postupně se zařadil mezi významná evropská hudební tělesa. Dvěstěpadesátičlenný sbor dosud absolvoval více než 2500 samostatných koncertů po celé Evropě, Americe a Asii, vydal čtrnáct vlastních nahrávek a na dalších dvaceti se podílel. Boni Pueri účinkovali po boku význačných umělců (José Carreras, Bobby McFerrin), natáčí pro televizi a rozhlas a spolupracují s význačnými soubory a orchestry po celém světě.
| Zdroj: Jana Kodysová - Commservis.com, s.r.o.
Doporučujeme