Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Slavnostní otevření nové služebny Městské policie

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
12. 10. 2010
Městská policie v Jičíně nyní rozšířila služby na 24 hodin sedm dní v týdnu a i na základě rozšíření služeb a zkvalitnění práce se zrekonstruovaly prostory, které strážníci v pondělí 11. října oficiálně předvedli. Místostarosta Ladislav Brykner přivítal návštěvníky na otevření nové služebny Městské policie a připomněl cíl, kterým je přiblížit práci policie občanům Jičína. 

Velitel Městské policie Karel Juryca představil jednotlivá místa na služebně i s jejich využitím. Starosta Jičína Martin Puš připomněl obrovský nárůst kvality práce Městské policie, poděkoval veliteli za výborné vedení a pochválil reformu Městské policie, která byla rozdělena na jednotlivé etapy. Rekonstrukce nové služebny přišla s veškerým vybavením na 2 300 000Kč a práce trvala zhruba 6 měsíců. Strážníci mají nyní dokonalé prostředí pro kvalitní výkon služeb. Při rekonstrukci se objevila krásná pískovcová stěna na chodbě a velké sklepní prostory se v budoucnu plánují také nějak efektivně využít. Městská policie do Jičína neodmyslitelně patří a obyvatelé si již jistě zvykli na její strážníky, kteří jsou vedení k tomu, aby poradili a pomohli. Strážníci Městské policie mají k udržování pořádku ve městě pomocníky, tím je 11 kamerových bodů pro dokonalý přehled a prozatím 2 radary. Celkem 13 strážníků se stará o klid občanů Jičína a dvě osoby se zdravotním postižením obsluhují kamerový systém. Objekt bývalé restaurace a skladu je starý zhruba 140 let, využití prostor Městskou policií je výborným řešením, protože jsou tzv. v srdci Jičína a snadno dostupný pro všechny občany.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme