Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Starostův pohádkový park

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
01. 10. 2010
V Novém Bydžově se ve čtvrtek 30. září objevily krásné pohádkové bytosti. Přišly pobavit děti a se spoustou zajímavých úkolů na ně čekaly v parku U sv. Trojice. Každé dítě se hned u vstupu zaregistrovalo a dostalo kartičku, na kterou se mu zaznamenávaly splněné úkoly. Akce přilákala spoustu nadšených dětí i jejich rodičů.

Jak již bylo řečeno, na dvanácti stanovištích čekaly pokaždé jiné pohádkové bytosti a nutno dodat, že kostýmy byly opravdu dokonalé a dotažené do detailů. Úkoly byly zaměřené na manuální zručnost, ale objevovaly i skrytý talent dětí. Všichni návštěvníci pohádkového parku mohli ochutnat Novobydžovskou baštu a připraveny byly také horké nápoje na zahřátí. Jelikož zároveň probíhala soutěž o nejhezčí lampion, tak se to jimi v parku jen hemžilo. Po splnění všech úkolů se děti s rodiči přemístili na zahradu Mekky, kde se opékaly buřty o které byl velký zájem. Děti také samozřejmě čekaly na vyhodnocení soutěže o nejkrásnější lampion. Vyhlášení soutěže a předání cen provedl starosta Pavel Louda a doktor Vladimír Kulich. Aby děti, které nevyhrály a přitom si lampion vyrobily, neodešly s prázdnou, dostaly na památku pastelky a pravítko. Po rozdání všech cen už nebránilo dětské diskotéce nic a děti se s chutí vrhly na parket i s pohádkovými postavičkami. Kdo se pak vracel domů přes park U sv. Trojice udělal dobře, krásné osvětlení stálo za pohled.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme