Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Starostův pohádkový park

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
01. 10. 2010
V Novém Bydžově se ve čtvrtek 30. září objevily krásné pohádkové bytosti. Přišly pobavit děti a se spoustou zajímavých úkolů na ně čekaly v parku U sv. Trojice. Každé dítě se hned u vstupu zaregistrovalo a dostalo kartičku, na kterou se mu zaznamenávaly splněné úkoly. Akce přilákala spoustu nadšených dětí i jejich rodičů.

Jak již bylo řečeno, na dvanácti stanovištích čekaly pokaždé jiné pohádkové bytosti a nutno dodat, že kostýmy byly opravdu dokonalé a dotažené do detailů. Úkoly byly zaměřené na manuální zručnost, ale objevovaly i skrytý talent dětí. Všichni návštěvníci pohádkového parku mohli ochutnat Novobydžovskou baštu a připraveny byly také horké nápoje na zahřátí. Jelikož zároveň probíhala soutěž o nejhezčí lampion, tak se to jimi v parku jen hemžilo. Po splnění všech úkolů se děti s rodiči přemístili na zahradu Mekky, kde se opékaly buřty o které byl velký zájem. Děti také samozřejmě čekaly na vyhodnocení soutěže o nejkrásnější lampion. Vyhlášení soutěže a předání cen provedl starosta Pavel Louda a doktor Vladimír Kulich. Aby děti, které nevyhrály a přitom si lampion vyrobily, neodešly s prázdnou, dostaly na památku pastelky a pravítko. Po rozdání všech cen už nebránilo dětské diskotéce nic a děti se s chutí vrhly na parket i s pohádkovými postavičkami. Kdo se pak vracel domů přes park U sv. Trojice udělal dobře, krásné osvětlení stálo za pohled.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme