Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Jana Plodková pokřtila první kalendář města

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 09. 2010
V obřadní síni jičínského zámku proběhl ve středu 29. září křest prvního stolního kalendáře města Jičína. Přítomné návštěvníky, včetně vzácných hostů, přivítal místostarosta Jičína Richard Koníř. Následovalo vystoupení netradiční folkové kapely Netrafolka, která návštěvníkům zahrála písně z Jičínska. O první myšlence na vznik kalendáře hovořil starosta Jičína Martin Puš.

Starosta se s návštěvníky podělil ještě o jednu krásnou zajímavost, která přišla v den křtu kalendáře. Na serveru aktuálně.cz se v soutěži o nejpříjemnější město k životu umístil Jičín na šestém místě. Umístění je o to cennější, že soutěžilo 300 různých měst z celé České republiky. Jako překvapení byl dále promítnut film s názvem Jičínské inspirace o změnách a krásách města. Při samotném křtu popřál starosta kalendáři, aby udělal jičínským obyvatelům radost a patronka kalendáře Jana Plodková popřála Jičínu, aby se vyvíjel v tom nejlepším světle jako doposud. Po oficiálním programu byl čas na příjemné povídání, či podpis od Jany Plodkové. Herečka se s chutí podepsala každému, kdo přišel, ať už na fotku nebo na kalendář. První stolní kalendář města na rok 2011 s názvem "Jak se žije v Jičíně" mapuje jičínský kulturní život a ukazuje zajímavá místa ve městě. Kalendář je samozřejmě již v prodeji, k dispozici je 1000 výtisků a běžně k dostání je v Městském informačním centru.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme