Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MŽANY – Zemědělský den

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Společná Cidlina, z.s. - http://www.spolecnacidlina.cz
28. 09. 2010
S výrobky a prací regionálních zemědělců se mohli lidé seznámit ve Mžanech na Zemědělském dni. Ten se konal za krásného počasí ve čtvrtek 23.září. Všude vládla dobrá nálada, návštěvníci měli možnost ochutnat jednohubky, paštiky a nechyběl ani kus pořádného masa.

Dopoledne na výstavu přišlo hodně dětí ze škol a i pro ně byl Zemědělský den zábavou, jak nám samy potvrdily. Ve 13 hodin pronesl uvítací řeč Jan Pešek, ředitel ZAS Mžany, poté se ujala slova generální ředitelka CHOV SERVISu Stanislava Ervová a pak už následovala očekávaná přehlídka vybraných dojnic. Na závěr byla vyhodnocena dojnice s nejlepším vemenem a také se volila Miss sympatie diváků, která dostala cenu od Jany Kuthanové, zástupkyně MAS Hradecký venkov. Celé odpoledne probíhala v informačním stánku anketa zaměřená na informovanost návštěvníků o činnosti MAS. Zemědělský den byl poslední informační a propagační akcí v rámci projektu „Patrnerství pro venkov“ a také spoluprací mezi MAS Společná Cidlina a Hradecký venkov. Díky počasí a pohostinnosti se stal Zemědělský den příjemnou tečkou.

Redaktor: Gabriela Cardalová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme