Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Tradiční zahrádkářská výstava

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
27. 09. 2010
V Památníku Karla Václava Raise v uplynulých dnech proběhla tradiční zahrádkářská výstava, kterou pořádala Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Lázně Bělohrad. Slavnostní otevření výstavy proběhlo 23. září.


  Všechny přítomné jménem zahrádkářů pozdravil inženýr Vik, který připomněl i důvod výstavy. Ten spočívá v tom, že zahrádkáři jsou vždy vděční za to, že vypěstují krásnou zeleninu nebo ovoce a právě o tu radost z úspěšného pěstění se chtějí podělit s ostatními. Zároveň proběhlo vyhodnocení soutěže malých malířů ze základní školy, kteří své práce vystavovali v rámci zahrádkářské výstavy. Ceny předávaly za školu paní učitelka Lacinová a za zahrádkářskou organizaci Jana Kráčmarová. Prvními třemi oceněnými byli žáci Zdeněk Venclů, Petr Imlauf a Dominika Friessová. Po předání všech cen se přistoupilo k ochutnávce letošního moštu a oficiální prohlídce výstavy. Součástí zahrádkářské výstavy ovšem nebyly jen práce nadějných malířů, ale také výstava jiřin, které byly ze zahradnictví z Městce Králové. Ve 33 vázách mohli návštěvníci obdivovat různorodé druhy i barvy jiřin, květin pozdního léta a podzimu.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme