Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
20. 09. 2010
Druhého a třetího září probíhal v Litomyšli opět seminář s názvem Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století. Do Smetanova domu přijeli odborníci nejenom z České i Slovenské republiky, aby tu prezentovali své poznatky a zkušenosti. Důležitým tématem se letos stala problematika služeb pro ohrožené rodiny a děti v ČR.

V rámci jiného přednáškového bloku představil PhDr. Martin Lečbych z katedry psychologie Univerzity Palackého v Olomouci výzkum zabývající se otázkou přání osob s mentální retardací v dospívání a v dospělém věku. Na semináři v Litomyšli se probírala i otázka začlenění menšin do majoritní společnosti. Jedná se o dlouhodobý problém a cíle často nejsou jasně a správně stanoveny. Žijeme v postindustriální společnosti? Tak zněl název přednášky profesora Jana Kellera, který představil svůj výzkum zaměřený na vývoj sociální situace v ekonomicky vyspělých zemích, kde se nyní objevují tendence  přenášet ekonomické problémy státu na bedra domácností a obecně na střední vrstvy.
Doporučujeme