Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
20. 09. 2010
Druhého a třetího září probíhal v Litomyšli opět seminář s názvem Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století. Do Smetanova domu přijeli odborníci nejenom z České i Slovenské republiky, aby tu prezentovali své poznatky a zkušenosti. Důležitým tématem se letos stala problematika služeb pro ohrožené rodiny a děti v ČR.

V rámci jiného přednáškového bloku představil PhDr. Martin Lečbych z katedry psychologie Univerzity Palackého v Olomouci výzkum zabývající se otázkou přání osob s mentální retardací v dospívání a v dospělém věku. Na semináři v Litomyšli se probírala i otázka začlenění menšin do majoritní společnosti. Jedná se o dlouhodobý problém a cíle často nejsou jasně a správně stanoveny. Žijeme v postindustriální společnosti? Tak zněl název přednášky profesora Jana Kellera, který představil svůj výzkum zaměřený na vývoj sociální situace v ekonomicky vyspělých zemích, kde se nyní objevují tendence  přenášet ekonomické problémy státu na bedra domácností a obecně na střední vrstvy.
Doporučujeme