Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Jubilejní 20. ročník festivalu Jičín – město pohádky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 09. 2010
Tak jako je s Jičínem spjat Rumcajs se svou rodinou, tak podobně už k Jičínu neodmyslitelně patří festival Jičín – město pohádky. Letošní jubilejní 20. ročník začal v úterý 7. září slavnostním průvodem, který vedl Husovou ulicí na Valdštejnovo náměstí. Tradiční průvod masek byl samozřejmě velkým diváckým lákadlem, a tak byla celá trasa průvodu úplně zaplněna nadšenými lidmi.

Významnými hosty byl místopředseda Senátu PČR Jiří Liška a 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Josef Táborský. V čele průvodu spolu s představiteli města šel patron pohádky herec Jiří Lábus. 20. ročník festivalu má podtitul Česká pohádková klasika a děti z široka daleka se mohou těšit na pestrý program, který je naplánován na celý týden trvání pohádky. Na pódiu pozdravil diváky pohádkový pan Dlouhý a neskrýval své nadšení z tak obrovského diváckého zájmu. Starosta Jičína Martin Puš popřál všem návštěvníkům festivalu krásné počasí a krásné pohádkové veselí. Z rukou Jiřího Lábuse převzaly děti klíč od města, aby tak bylo patrné, komu že to tento týden Jičín patří. Společně pak odzvonili oficiální zahájení festivalu Jičín – město pohádky. Program na pódiu samozřejmě úvodním zahajením neskončil, ale pokračoval dál. K dispozici byly také dětské dílny a stánky s nejrůznějším zbožím. Na svou okružní jízdu Jičínem se vydal tradiční pohádkový vláček, který bude vozit převážně ty nejmenší návštěvníky festivalu. Pohádka je zkrátka v plném proudu.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme