Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Švýcarští hasiči budou soutěžit v Úpici

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
03. 09. 2010
Úpice - Šestičlenné družstvo z partnerské obce Oberbipp předvede svoje umění v sobotu 4. září na stadionu Sparta při soutěži v požárním útoku, která začíná ve 14,00 hod. Účast hasičů ze švýcarského kantonu Bern na tradiční úpické soutěži je dalším pokračováním mezinárodní spolupráce mezi Úpicí a Oberbippem.


Pro své zahraniční kolegy si úpičtí hasiči připravili také další program, při kterém navštíví například Hasičský záchranný sbor Hradec Králové, kde si prohlédnou operační středisko linky 112, a centrální požární stanici. Přátelé z Oberbippu budou rovněž svědky ukázek ošetřování zraněných a zásahu hasičů při dopravní nehodě, které proběhnou v sobotu od 9,00 hod. na úpické třídě bratří Čapků v rámci Světového dne první pomoci.
| Zdroj: Iljana Beránková
Doporučujeme