Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Slavnostní otevření nové tělocvičny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
01. 09. 2010
Příjemnější vstup do nového školního roku měli žáci Základní školy 17. listopadu v Jičíně. Ve středu 1. září zde totiž proběhlo slavnostní otevření nové tělocvičny, jejímž dodavatelem byla firma Zlínstav. Ředitel školy hned v úvodu co nejsrdečněji přivítal přítomné žáky a hosty, mezi kterými byli zástupci města, místopředseda Senátu Parlamentu ČR Jiří Liška, a například také bývalí žáci a byvalí pedagogové této školy.

O zajímavé zpestření se postaraly studentky školy, které trénuje Renata Kocourková. Starosta Jičína Martin Puš poděkoval všem, kteří se na výstavbě nové tělocvičny jakkoli podíleli a připomněl, že se nejednalo o lehkou záležitost. K slavnostnímu stříhání pásky byl pozván Robert Vaček- bývalý student, Božena Kubínová – bývalá učitelka, starosta Martin Puš, ředitel školy Josef Kužel a místopředseda Senátu PČR Jiří Liška. Novinkou na škole je otevření jedné třídy Mateřské školy, která bude sídlit přímo v budově Základní školy a bude ji navštěvovat 26 dětí. Z nového prostoru byly děti nadšené stejně tak jako z těsného kontaktu se žáky školy. Základní škola 17. listopadu má dlouholetou tradici a vždy nabízela žákům to nejlepší. Od dnešního dne se k tomu přidají i krásné nové prostory pro sportování.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme