Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - V Šimkových sadech vyroste adrenalinová věž

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
01. 09. 2010
Hradec Králové - LABYRINT LAN v Šimkových sadech vstoupí o víkendu 11. – 12. září 2010 do dalšího ročníku a přinese novinku v podobě adrenalinové věže. Vedle lanových překážek nabídne pohybové aktivity, výstavu graffiti, malování na přírodní materiály pro nejmenší, občerstvení po celý den s piknikem v trávě, osvěžující hudbu z djských gramofonů a nově outdoorové odměny.


Lanový víkend, který pořádá občanské sdružení PROSTOR PRO, nabídne návštěvníkům vysoké překážky až ve výšce 10 metrů, nízké lanové překážky, které učí návštěvníky vzájemné komunikaci, a provazochodeckou slackline. Do Šimkových sadů se vrací i lanovka přes jezírko: „Minulý rok museli všichni jezírko překonat vlastními silami na provazovém mostu, nyní se všichni mohou opět svézt,“ informuje o staronové aktivitě David Petr, koordinátor akce LABYRINT LAN. „Pro letošek jsme pro odvážné připravili překážku s výstižným názvem Adrenalinová věž. Více neprozradím. Také máme připraveny outdoorové ceny. Kdo překoná provazochodeckou slackline, bude odměněn. I zde jde o velmi náročnou aktivitu,“ informuje Lukáš Tříska, který je zodpovědný za lanový program. Další pohybové aktivity jsou již tradicí: capoeira, karate, dogfrisbee a žonglování. Koutek pro nejmenší nabídne malování na přírodní materiály a jednoduchou sportovní soutěž. Šimkovy sady se o lanovém víkendu stávají místem odpočinku, setkávání, aktivit, pohody a nekonzumní zábavy. To vše podpoří příjemným hlasem moderátor Jakub Schmidt a pohodovou hudbou hradecký DJ FUN. Výstava obrazů ze čtvrtého ročníku GRAFFITI STREET JAM dodá akci další rozměr. Organizátoři budou o návštěvníky pečovat ve formě celodenního občerstvení. Kdo bude chtít, může si v Šimkových sadech udělat piknik a jen vstřebávat atmosféru. V neděli bude v sadech živěji, protože centrem lanového dění projedou účastníci akce Město na kolech! V sobotu můžete šplhat od 10 do 18 hodin, v neděli do 16 hodin. Na vysoké překážky a lanovku je vstupné 150 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti. Pro čtyřčlennou a větší rodinu nabízejí organizátoři příjemnou slevu. Ostatní aktivity jsou zdarma. „Výtěžek poputuje na NZDM Klídek - Dětský klub, který je jedním z 15 programů našeho sdružení,“ informuje o vstupném s dobrým úmyslem předseda sdružení Petr a na závěr dodává: „Věřím v pěkné počasí bez deště a doufám, že každý návštěvník odejde spokojen!“

 

Akci finančně podpořili Východočeská plynárenská - člen skupiny RWE, Zdravotní pojišťovna MV ČR, město Hradec Králové, KMS Střed města a Královéhradecký kraj. Mediálním partnerem je společnost RENGL. Dalšími partnery jsou Lezecká stěna Hradec Králové, Hradecké služby, Český červený kříž Hradec Králové, hradecká pobočka TOI TOI, náchodská agentura Saxana, Berger Hradec Králové a Petra Production.

Od roku 2000 pomáháme dětem a mladým lidem. Zastřešujeme 15 programů v oblasti sociálních, preventivních a návazných služeb, a akcí pro veřejnost. Naším posláním je poskytovat profesionální služby především dětem, mladým lidem a rodinám. Vycházíme ze vzájemného respektu a klademe důraz na individuální přístup ke každému. Přispíváme k rozvoji samostatnosti, odpovědnosti a mezilidských vztahů. Již 10 let jsme tu pro Vás. Více informací na www.prostorpro.cz.
| Zdroj: David Petr - PROSTOR PRO, o. s.
Doporučujeme