Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NEPOLISY – Rozloučení s prázdninami

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
30. 08. 2010
V obci Nepolisy se rozhodli zpříjemnit dětem konec prázdnin a uspořádali pro ně v sobotu 28. srpna akci s názvem Rozloučení s prázdninami. Pro pobavení těch nejmenších, ale i některých dospělých, se rodiče převlékli za pohádkové postavy a společně se vyfotografovali na novém dětském hřišti v Nepolisech.

Následně proběhlo oficiální předání nového hřiště dětem a cesta za pohádkovými postavami mohla začít. Pohádkových postav bylo celkem 31 a kostýmy vzbuzovaly u dětí opravdu velký dojem. U jednotlivých stanovišť, kterých bylo celkem 12, čekal na děti vždy nějaký úkol. Většina z nich byla zaměřená na manuální zručnost. Děti předváděly také své pohybové nadání, poznávaly zvířátka a nebo tančily. Za každý úkol dostaly samozřejmě sladkou odměnu. Akce Rozloučení s prázdinami má v Nepolisech dlouhou tradici, na pořádání letošního ročníku se podílelo hned několik spolků z Nepolis. Jednalo se o Svaz žen, Myslivecké sdružení Luka Nepolisy, hasiče, obec Nepolisy a Společnou Cidlinu. Děti si konec prázdnin společně s pohádkovými postavami užily a jistě se zde zase za rok sejdou.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme