Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (753 hl.)
 
1x za týden (307 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (347 hl.)
 
1x za měsíc (330 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (355 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2092
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Den otevřených dveří koupaliště Kníže

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 08. 2010
Dlouho očekáváné otevření koupaliště Kníže připadlo na pátek 27. srpna. Jičínské koupaliště se stalo ještě za své rekonstrukce velice diskutovanou stavbou, jeho otevření tak přilákalo spoustu návštěvníků. V úvodu tohoto mimořádného dne došlo na slavnostní přestřižení pásky, kterého se zúčastnil 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Josef Táborský, starosta Jičína Martin Puš a předseda představenstva a generální ředitel Geosan Group Luděk Kostka.

Tímto krokem bylo koupaliště oficiálně otevřeno a po přípitku se všichni odebrali na prohlídku. Provozovatelem koupaliště Kníže bude Sportovní zařízení města Jičína. Při zahájení stavby slíbil starosta občanům, že pokud se vše zdárně povede dokončit, tak jako první sjede po tobogánu. Ačkoliv pátečnímu otevření nepřálo počasí, starosta svému slovu dostál a následován místostarosty Ladislavem Bryknerem a Richardem Konířem, opravdu otestoval tobogán. Atrakcí je na koupališti hned několik. Během dne se na připraveném pódiu postupně vystřídalo hned několik kapel, mezi nimi nechyběla například ani zpěvačka Heidi Janků nebo Maxim Turbulenc. Zároveň probíhaly zajímavé soutěže, a to jak pro děti tak i pro dospělé. Srdcem celého koupaliště je moderní zařízení, které hlídá kvalitu vody v hlavním a dětském bazénu. Nově postaven byl také přístav, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet raritu v pohybu po vodní hladině, kterou je skákadlo nazývané Vodní pták. Pohyb je dobrý na fyzickou kondici, dosažitelná rychlost je až 30 km/h. Obnovené koupaliště společně s rekonstruovaným okolím bylo v pátek jasným cílem spousty lidí, naplánovaný program návštěvníky také jistě potěšil.

 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme