Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Den otevřených dveří koupaliště Kníže

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 08. 2010
Dlouho očekáváné otevření koupaliště Kníže připadlo na pátek 27. srpna. Jičínské koupaliště se stalo ještě za své rekonstrukce velice diskutovanou stavbou, jeho otevření tak přilákalo spoustu návštěvníků. V úvodu tohoto mimořádného dne došlo na slavnostní přestřižení pásky, kterého se zúčastnil 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Josef Táborský, starosta Jičína Martin Puš a předseda představenstva a generální ředitel Geosan Group Luděk Kostka.

Tímto krokem bylo koupaliště oficiálně otevřeno a po přípitku se všichni odebrali na prohlídku. Provozovatelem koupaliště Kníže bude Sportovní zařízení města Jičína. Při zahájení stavby slíbil starosta občanům, že pokud se vše zdárně povede dokončit, tak jako první sjede po tobogánu. Ačkoliv pátečnímu otevření nepřálo počasí, starosta svému slovu dostál a následován místostarosty Ladislavem Bryknerem a Richardem Konířem, opravdu otestoval tobogán. Atrakcí je na koupališti hned několik. Během dne se na připraveném pódiu postupně vystřídalo hned několik kapel, mezi nimi nechyběla například ani zpěvačka Heidi Janků nebo Maxim Turbulenc. Zároveň probíhaly zajímavé soutěže, a to jak pro děti tak i pro dospělé. Srdcem celého koupaliště je moderní zařízení, které hlídá kvalitu vody v hlavním a dětském bazénu. Nově postaven byl také přístav, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet raritu v pohybu po vodní hladině, kterou je skákadlo nazývané Vodní pták. Pohyb je dobrý na fyzickou kondici, dosažitelná rychlost je až 30 km/h. Obnovené koupaliště společně s rekonstruovaným okolím bylo v pátek jasným cílem spousty lidí, naplánovaný program návštěvníky také jistě potěšil.

 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme