Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Anomalia pozvala odborníky z Pixaru

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
26. 08. 2010
Po celé léto 2010 běží v Litomyšli speciální kurzy zaměřené na moderní počítačovou 3D animaci. Pořadatelé je nazvali Anomalia a posluchači se do Zámeckého pivovaru sjíždějí od 12. července. Vyučujícími jsou špičkoví odborníci v oboru. Například Andy Schmidt a pak jeho kolega z amerického studia Pixar, Richard Quade, studenty seznamují s finesami moderního vedení loutky v kybernetickém prostoru.

Studenty kurzů jsou zájemci z různých míst střední a východní Evropy, například  z Rumunska či Německa, hlásí se Angličané, ale největší zastoupení zde má Česká republika. Animace u nás má bohatou historii, ovšem především v oblasti tradičních forem amimace. Proto by kurzy jako Anomalia mohly v České republice  podpořit rozvoj a užití moderní počítačové animace a pomoci tvůrcům navázat na mistry klasické české tvorby.
Doporučujeme