Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - International Youth Camp Litomyšl 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
26. 08. 2010
Osmdesát mladých lidí z několika zemí Evropy dorazilo 1. srpna do Litomyšle na 23. ročník International Youth Camp tedy Mezinárodního tábora mládeže. Mladí lidé ve věku od 17 do 23 let se zabydleli na ZŠ T.G. Masaryka.

Myšlenkou tábora je seznámení účastníků s českým prostředím a s Litomyšlí, podpora a zlepšování komunikace mezi jednotlivými evropskými zeměmi a městy, ale hlavně mezi jejich konkrétními mladými obyvateli. Účastníci campu spolu téměř 3 týdny žijí a pracují, učí se vzájemné toleranci, respektu a akceptování odlišných názorů i způsobů života.
Doporučujeme