Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Otevření nového oddělení Domova pro seniory

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 08. 2010
Sociální služby města Jičína pořádaly ve středu 25. srpna slavnostní otevření nového oddělení Domova pro seniory. Spolu s otevřením nových prostor proběhl také Den otevřených dveří, který se konal při příležitosti deseti let činnosti Sociálních služeb města Jičína. Ředitel Sociálních služeb Tomáš Kolátor při zahájení přivítal přítomné zástupce města Jičína a zástupce firmy Staving Valdice, která realizovala stavbu. Významným hostem byl také 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Josef Táborský.

Služby Domova pro seniory se díky nové přístavbě ještě rozšíří a zdokonalí. Starosta města Martin Puš hovořil o výtečné péči, kterou město Jičín poskytuje seniorům. Poděkoval také pracovníkům Domova za jejich bezchybnou desetiletou práci. O hudební zpestření se postarali Václav Stříbrný a Pavel Jandejsek. Do krásného zvuku houslí doprovázeného kytarou se zaposlouchali všichni přítomní. Po hudebním vystoupení následovalo přestřižení pásky přímo před novými prostorami, které provedl společně s obyvateli domova starosta města Martin Puš. Při slavnostním přípitku znovu všem poděkoval a popřál přístavbě, ať dobře slouží. Nové prostory mají speciální vybavení, to se týká jak jednotlivých pokojů, tak i sociálního zařízení. Péče o seniory je v celém Domově na výborné úrovni díky zdravotnímu vybavení a péči zaměstnanců. Dnešní akce byla naplánovaná pro zástupce města a kolegy z jiných sociálních zařízeních. Veřejnost se může s novou přístavbou seznámit hned následující den, tj. 26. srpna.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme