Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Sobotka po dvaadvacáté ožije jarmarkem

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
16. 08. 2010
Sobotka - Tradiční slavnost léta – to už je pro Sobotku její jarmark, který každoročně navštíví několik tisíc lidí. I letos, 21. sprna, přichází s nabitým programem – a to již po dvaadvacáté. Brány se otevřou v pátek večer večírkem pro nedočkavé. Na něm zahraje mimo jiné Lucie Revival.


Hlavní program ale začne v sobotu úderem deváté. Náměstí i městský park obsypou stánky s ručně dělanými výrobky, zajímavostmi i lahůdkami. Park budou po celý den oživovat kejklílři, divadelníci, akrobaté, mažoretky a muzikanti hrající na cimbály a dechové nástroje. Náměstím  bude hudba znít celý den. Starší generace určitě potěší Marta Kubišová s kapelou Petra Maláska v zádech. Mladší publikum bezesporu rozskáče Fast Food Orchestra. Dalšími taháky jsou Heidi Janků, ABBA revival, místní kapela Seven a mnoho dalších.

Celodenní vstupné je pouhých osmdesát korun a děti do sto dvaceti centimetrů mají vstup zdarma. Organizátoři si navíc připravili i překvapení pro přespolní. Do Sobotky bude 21. srpna jezdit speciální vlak s jednotnou cenou dvacet korun. Vypravován bude z Dolního Bousova, Kopidlna a Libuně – a samozřejmě zpátky ze Sobotky.

Více informací na www.sobotka.cz a na www.sobotecky-jarmark.cz.

| Zdroj: Jan Janatka - MKS Sobotka
Doporučujeme