Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Historický autobus odveze děti na kreativní pobyt

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
13. 08. 2010
Hradec Králové - Už v pondělí 16. srpna v 10.00 hod. se klienti NZDM Klídek – Klub pro mládež a NZDM Klídek – Dětský klub vydají historickým autobusem na další zážitkový pětidenní pobyt. Letošním tématem je Kreativita.


„Na zážitkové víkendové programy jezdíme pravidelně přes šest let. Pořádáme je čtyřikrát do roka, navíc o prázdninách jezdíme na pět dnů. Děti je prožívají v přírodě, daleko od šedivých ulic města. Zde klademe zvláštní důraz na rozvoj komunikačních a týmových dovedností, a na rozvoj schopností zvládat mezilidské konflikty,“ popsala programy Simona Zatloukalová, koordinátorka NZDM Klídek. Na Pastviny do Penzionu Lesanka je odveze historický autobus Škoda 706 RTO, který bezplatně foto_klidek_a_bus_400zapůjčila GFI Česká republika a Slovensko. Sám ředitel společnosti PB Com Hradec Králové Martin Říha, který společnost GFI zastupuje, bude autobus řídit a děti odveze tam i zpět.

„Tématem pro tento rok je Kreativita. Cílem je podpořit kreativitu dětí v každodenním životě a celkově tvořivý přístup k životu. Umět se vyrovnat s prohrou a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí. Brát krizi jako výzvu a vzít si z nezdaru zkušenost. A nevzdat se svého snu,“ přiblížila letošní zážitkovku Zatloukalová. „Je tam sranda, něco se tam děje, nemusím být pořád doma,“ sdělila Nikol z Nízkoprahového zařízení KLÍDEK – Klub pro mládež, proč jezdí na zážitkové pobyty. Nikol jede s KLÍDKEM počtvrté. „Těším se hlavně na hry a na kolektiv lidí,“ dodává. Na expedici jede 15 dětí. Někdo jede poprvé, někteří jsou pravidelnými účastníky. Jsou tací, kteří jezdí již od roku 2005.

NZDM Klídek – Klub pro mládež je podpořen z individuálního projektu Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji, projekt je financován z ESF a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zážitkový pobyt pro NZDM Klídek – Dětský klub financuje MŠMT ČR.

Od roku 2000 pomáháme dětem a mladým lidem. Zastřešujeme 15 programů v oblasti sociálních, preventivních a návazných služeb, a akcí pro veřejnost. Našim posláním je poskytovat profesionální služby především dětem, mladým lidem a rodinám. Vycházíme ze vzájemného respektu a klademe důraz na individuální přístup ke každému. Přispíváme k rozvoji samostatnosti, odpovědnosti a mezilidských vztahů. Již 10 let jsme tu pro Vás. Více informací na www.prostorpro.cz
| Zdroj: David Petr, PROSTOR PRO, o. s.
Doporučujeme