Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Přestavba koupaliště Kníže spěje k závěru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 07. 2010
Největší investiční akce v dějinách Jičína se postupně blíží ke zdárnému dokončení. Stavba sledovaná jak obyvateli Jičína, tak i ostatními lidmi, je nejvýznamnější stavbou posledních let. Jičínská veřejnost totiž na nové koupaliště čeká již bezmála 20 let. Na celém projektu se podílí široký tým odborníků, protože projekt v takovém rozsahu není jednoduchou záležitostí.

Generálním dodavatelem stavby je firma Geosan Group akciová společnost. Práce na koupališti probíhají od prosince roku 2009 a s blížícím se datem otevření získává koupaliště čím dál víc finální podobu. Koupaliště se dočká kvalitní technologie na čištění vody, nerezových van a několika zábavních prvků, které budou zaručovat dostatečné vyžití při koupaní. V jižní části koupaliště je vytvořena nová sypaná hráz k rybníku, která rozšíří plochy ke slunění, a zároveň po ní povede nová cyklostezka. Na severu areálu vznikne venkovní terasa a dále hřiště na míčové sporty. Díky dotaci z Evropské unie se zrekonstruuje nejen celé koupaliště, ale také přilehlé okolí. Výrazné proměny se tak dočká několik ulic navazujicích na koupaliště Kníže. Obyvatelé Jičína se dočkají ještě dalších úprav, které už přímo s koupalištěm nesouvisejí, ale které jistě přispějí k celkové spokojenosti a nabídnou širokou škálu využití. Na rekonstrukci koupaliště Kníže bylo použito 120 miliónů korun z rozpočtu města a dále byla poskytnuta dotace ve výši 87 miliónů korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Regionálního operačního pragramu NUTS II Severovýchod – Investice do vaší budoucnosti.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme