Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Country festival Pod Hůrou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
26. 07. 2010
Je to již jedenáctiletá tradice, že se vždy o jedné sobotě v červenci line ze zámeckého parku z Lázní Bělohrad country. Letos to připadlo na 24. července a onou tradicí je Country festival Pod Hůrou. Složení kapel, které na festivalu vystoupily, bylo i tentoktrát pestré a návštěvníci se měli možnost při každé vystupující skupině zaposlouchat do melodických tónů.

Moderátorem byl známý Mirek Ošanec a při přestávkách mezi jednotlivými výstupy výborně bavil přítomné posluchače. Jedním veselým momentem bylo také vyhlášení soutěže v běhu pozadu a popředu v dětské i dospělé kategorii. Nutno dodat, že druhá kategorie šla do soutěže přeci jen s větším nasazením. Country festival Pod Hůrou je často svědkem zajímavých výročí. Tentokrát své jubileum slavila skupina Poutníci a to celých 40 let. Městské kulturní středisko ve spolupráci s moderátorem Mirkem Ošancem zavedlo před dvěma lety akci, která se stala jakýmsi předkolem Country festivalu Pod Hůrou. Nejznámějším jménem z programu festivalu byl pro návštěvníky určitě Ivan Hlas, na kterého se i spousta diváků odhodlala tančit. Známý zpěvák konceruje již 40 let a v povědomí lidí je asi nejvíce zapsán jako autor písní z filmu Šakalí léta nebo Báječná léta pod psa. Jedenáctý ročník je již minulostí, necháme se překvapit tím, co pro nás pořadatelé vymyslí a koho pozvou na další dvanáctý ročník.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme