Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - MČR hry Plamen a soutěže dorostu SH ČMS

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 07. 2010
Litomyšl se začátkem prázdnin stala dějištěm Mistrovství České republiky hry Plamen a soutěže dorostu Sdružení Hasičů Čech, Moravy a Slezska. Od středy 7. do pátku 9. července na městském stadionu Černá hora soutěžilo 15 družstev nejmladších hasičů (chlapců s dívkami dohromady), v sobotu a v neděli nastoupilo ke svým kláním 15 týmů dorostenců a 14 týmů dorostenek.

Při všech disciplínách podporovalo hasiče bojující o titul Mistra České republiky velké množství fanoušků. Spolu S dalšími soutěžícími se na stadionu postarali o opravdu bouřlivou atmosféru. Hasičské sbory i soutěže hasičů mají ve všech koutech republiky velkou tradici.
Doporučujeme