Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - MČR hry Plamen a soutěže dorostu SH ČMS

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 07. 2010
Litomyšl se začátkem prázdnin stala dějištěm Mistrovství České republiky hry Plamen a soutěže dorostu Sdružení Hasičů Čech, Moravy a Slezska. Od středy 7. do pátku 9. července na městském stadionu Černá hora soutěžilo 15 družstev nejmladších hasičů (chlapců s dívkami dohromady), v sobotu a v neděli nastoupilo ke svým kláním 15 týmů dorostenců a 14 týmů dorostenek.

Při všech disciplínách podporovalo hasiče bojující o titul Mistra České republiky velké množství fanoušků. Spolu S dalšími soutěžícími se na stadionu postarali o opravdu bouřlivou atmosféru. Hasičské sbory i soutěže hasičů mají ve všech koutech republiky velkou tradici.
Doporučujeme