Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - KdybyKulich v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 07. 2010
Mobilní pódium pro avizovanou show plnou kultury a tvořivosti vyrostlo v sobotu 3. července na Smetanově náměstí v Litomyšli. V projektu nazvaném KdybyKulich se propagují historické památky ve městech sdružení České dědictví UNESCO a Česká inspirace.

Pro děti byl v několika stanech připraven program, v rámci kterého plnily úkoly a dostávaly potvrzení do speciálních karet. Podtitul celé akce zněl Letní vánici inspirace vám přináší UNESCO, a děti si tak v nejparnějším létě užily něco ze zimních radovánek. Hlavním cílem celé akce je ale především upozornit na existenci mnoha krásných památek, například těch zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Podvečer každého zastavení této putovní show patří hudbě. Program pokaždé zahajuje místní skupina, v Litomyšli padl výběr skupinu Pendl. Zlatým hřebem hudební části podvečera na Smetanově náměstí bylo vystoupení skupiny Nerez s programem pocta Zuzaně Navarové. Vrcholem programu je unikátní artistní představení s názvem Kámen mudrců. Představení cirkusu GARUDA vzniklo na zakázku pro české sdružení UNESCO.
Doporučujeme