Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - KdybyKulich v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 07. 2010
Mobilní pódium pro avizovanou show plnou kultury a tvořivosti vyrostlo v sobotu 3. července na Smetanově náměstí v Litomyšli. V projektu nazvaném KdybyKulich se propagují historické památky ve městech sdružení České dědictví UNESCO a Česká inspirace.

Pro děti byl v několika stanech připraven program, v rámci kterého plnily úkoly a dostávaly potvrzení do speciálních karet. Podtitul celé akce zněl Letní vánici inspirace vám přináší UNESCO, a děti si tak v nejparnějším létě užily něco ze zimních radovánek. Hlavním cílem celé akce je ale především upozornit na existenci mnoha krásných památek, například těch zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Podvečer každého zastavení této putovní show patří hudbě. Program pokaždé zahajuje místní skupina, v Litomyšli padl výběr skupinu Pendl. Zlatým hřebem hudební části podvečera na Smetanově náměstí bylo vystoupení skupiny Nerez s programem pocta Zuzaně Navarové. Vrcholem programu je unikátní artistní představení s názvem Kámen mudrců. Představení cirkusu GARUDA vzniklo na zakázku pro české sdružení UNESCO.
Doporučujeme