Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ilona Csáková & band v Kotelně

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
16. 07. 2010
Music Club Kotelna v Litomyšli měl tu čest přivítat v jakési předpremiéře nový projekt - Ilona Csáková & band. Po letité pauze s Ilonou Csákovou opět hraje klávesista Pavel Lochman, kytary se ujal Komár, rytmiku tvoří baskytarista Kobez a bubeník Tomáš Waschinger.

Připomeňme si teď některá předchozí angažmá ostřílených hudebníků z nového bandu. Například bubeník Tomáš Waschinger byl kdysi zakládajícím členem skupiny Lucie, hrál s Ilonou Csákovou a Petrem Mukem. Kytaristu, zpěváka a skladatele Komára s mnozí pamatují ze skupiny Walk Choc Ice a 10 očí, spolupracoval s Janou Kratochvílovou a Ivanem Králem. Dnes působí ve skupině Sunset BLVD. Baskytarista Kobéz je nyní nejčastěji vidět a slyšet se skupinou NIL. Klávesista Pavel Lochman je zároveň úspěšný skladatel písní, hrál s Ilonou Csákovou a skládal pro ni už dříve, pracuje i jako producent  
Doporučujeme