Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ilona Csáková & band v Kotelně

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
16. 07. 2010
Music Club Kotelna v Litomyšli měl tu čest přivítat v jakési předpremiéře nový projekt - Ilona Csáková & band. Po letité pauze s Ilonou Csákovou opět hraje klávesista Pavel Lochman, kytary se ujal Komár, rytmiku tvoří baskytarista Kobez a bubeník Tomáš Waschinger.

Připomeňme si teď některá předchozí angažmá ostřílených hudebníků z nového bandu. Například bubeník Tomáš Waschinger byl kdysi zakládajícím členem skupiny Lucie, hrál s Ilonou Csákovou a Petrem Mukem. Kytaristu, zpěváka a skladatele Komára s mnozí pamatují ze skupiny Walk Choc Ice a 10 očí, spolupracoval s Janou Kratochvílovou a Ivanem Králem. Dnes působí ve skupině Sunset BLVD. Baskytarista Kobéz je nyní nejčastěji vidět a slyšet se skupinou NIL. Klávesista Pavel Lochman je zároveň úspěšný skladatel písní, hrál s Ilonou Csákovou a skládal pro ni už dříve, pracuje i jako producent  
Doporučujeme